Móda

2. listopadu 2011 v 17:05 | Angeee |  Píšu

Móda. Většině holek se tohle téma líbí, co? Ale já nechci v tomto článku jen napsat, co je právě teď v módě a pro co si musíte co nejdříve skočit do nejluxusnějšího butiku. Chtěla bych se zaměřit i na to jak nás móda ovlivňuje a popřípadě i mění.

Podle mě není dobré trávit hodiny u zrcadla a přemýšlet, co si vzít zítra do školy nebo do práce. Znám některé lidi kteří si dokonce dokážou vybírat oblečení i přes dvě hodiny, místo toho aby se věnovali něčemu jinému např. učení nebo si třeba jít zaběhat. Místo toho stojí před zcadlem a říkají si ,, Jsem tlustá" , ,,NIc mi nesluší" a podobně. Na druhou stranu asi nepůjdete do školy v roztrhaných, špinavých a zapáchajících šatech, ne?
Já tedy módu zas tak moc neřeším, někdy si oblečení večer připravím, ale trvá mi to nejdéle deset minut a to ještě, když vytáhnu tričko ze spodu skříně a pak musím všechno přerovnáávat. :D A někdy si prostě vemu ráno co nejdřív vytáhnu ze skříně.

Také bych chtěla zmínit šikanu. No... aby tě někteří spolužáci a spolužačky odsuzovali v horším případě i šikonovali kvůli tomu co máš na sobě? Není to trochu nespravedlivé? Jen kvůli tomu, že nemáš všechno značkové? No, to je asi co bych vám chtěla říct, vím, že tento článek nebyl nic moc a že si můžete říct že je zbytečný, ale chtěla jsem napsat článek na toto téma!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Abby Abby | E-mail | Web | 2. listopadu 2011 v 17:26 | Reagovat

Ahoj Míšo, jo jestli bys chtěla, tak si tě klidně přidám do affs ;D hele, a chtěla bych se tě zeptat, co to znamená to "me lange" vím, že je to francouzsky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama