Leden 2012

Pár vtípků

30. ledna 2012 v 19:52 | Angeee |  Zábava


No, nejsou až zas tak vtipný, ale...

Přijde paní učitelka do třídy a ptá se dětí, jestlipak vědí, kdo včera umřel. Přihlásí se Pepíček a povídá: "Tomáš Marný." "Jak to víš, Pepíčku? Toho pána neznám." "Když jsem šel včera kolem ložnice našich, tak tatínek zrovna povídal mamince: Tomáš marný, ten už nevstane."

Chodec na dědu na kole: "Dědo, drnčí vám blatník!" "Cože?" "Povídám, drnčí vám blatník!" "Neslyším, drnčí mi blatník!"

Žena přijde na policejní stanici: "Prosím vás pomozte mi, můj manžel se ztratil". Policista založí papír do stroje a povídá: "Můžete nám ho popsat?" "No měří asi 150 cm" začne žena "váží 95 kg, má pleš, velké břicho, falešné zuby... Víte co? Zapomeňte na to."

Prijde pan k psychiatrovi: "Tak co vam je, pane Vokurka?" "Vite, ja mam takovy problem, ja si porad myslim, ze jsem kun." "No, to neni nevylecitelna nemoc, pane. Ale je to velmi nakladna lecba." "To nebude zadny problem, ja uz jsem vyhral ctyri dostihy."

30. ledna :-)

30. ledna 2012 v 19:34 | Angeee |  Deníček

Tak zase sem se po dlouhé době rozhodla napsat deníček.
Ve škole jsme měli Informatiku, no s naším ,,milým,, učitelem a psali jsme test, takže myslím, že nemusím moc komentovat. Potom jsme měli fyziku, sloh, fráninu a češtinu, myslím, že všechno proběhlo v pohodě. Z fyziky jsem dokonce dostala malou jedničku :).
Po tom jsme šli na oběd a měli jsme nějaký maso s mrkví a brambory. Po obědě jsem jela vlakem s kámoškama domů a připravila jsem si tašku. Potom se musela jet na kytaru, to bylo taky v pohodě až na to, že mě děsně bolelo v krku a skoro jsem nemohla zpívat. Potom už jsem jela domů a dělala referát na fyziku. No a teď píšu na blog a za chvíli přidám ještě nějaký článek.

Odložené případy

29. ledna 2012 v 11:02 | Angeee |  Recenze

Obsah: Lilly Rush je detektivka, která ve Filadelfii vyřešuje nevyjasněné vryždy, které se staly už před několika lety.

Hrají: Kathryn Morris, Tracia Thoms,Jeremy Ratchford, Thom Barry...

Můj názor: Patří mezi mé nejoblíbenější kriminální seriály.

Hodnocení:

Po dlouhé době zase zpátky

29. ledna 2012 v 10:47 | Angeee |  Blog

No, jak asi víte dva týdny jsem tu už nebyla. Já vím je to dlouho, ale měla spoustu důvodů. Asi to znáte škola, úklid... no a podobně ještě k tomu mi bylo už asi tři týdny špatně a ve středu se to ještě zhoršilo a měla jsem čtyřicítky a tak jsem vůbec nepsala na blog. Teď už je mi líp, tak to snad půjde. Ještě k tomu jsem byla docela zklamaná, že až na Abby nikdo neposlal fotky do SONS, takže vítězem je ona a do týdne jí pošlu cenu. Jinak ode dneška začínám zase normálně psát affs se omlouvám.

Něco na mě leze

15. ledna 2012 v 17:05 | Angeee |  Deníček

Omlouvám se, že teď napíši. Asi to znáte písemky, referáty, zkoušení. Ke všemu v sobotu ráno se mi udělalo děsně špatně a od té doby mě to nepřešlo. No a tak jsem neměla vůbec chuť ai náladu sem něco psát. Jo a ještě vám chci připomenout ať ti co jsou přihlášeni do SONS posílají fotky, protože zítra je poslední možnost. Tak zatím pa vaše adminka Angeee :)

Klik: Život na dálkové ovládání

12. ledna 2012 v 20:20 | Angeee |  Recenze

Obsah: Michael Newman (Adam Sandler) je nejen architekt, ale co je horší i workaholik, jenž zanedbává svou rodinu a své soukromí vůbec. Jednoho dne se mu dostane do rukou zajímavá drobnůstka, neobvyklá hračička - dálkový ovladač. Ale ne ledajaký ovladač, protože tento umožňuje Michaelovi posunovat čas zpátky a připomíná mu tak různé dávno zapomenuté životní situace. Když se však ovladač zblázní, nastávají Michaelovi horké chvilky...

Hrají: Adam Sandler, Kate Beckinsale, Christopher Walken, David Hasselhoff...

Můj názor: Mě osobně se tenhl efilm hrozně líbí, no jako skoro všechny filmy ve kterých hraje Adam Sandler :)

Hodnocení:

Zase další nákup :-)

9. ledna 2012 v 21:55 | Angeee |  Deníček

Omlouvám se, že jsem nic nenapsala, ale dnes jsem vážněneměla čas. NO, tak vám sem přidám něco jako deníček.
Ráno jsem zaspala, ale naštěstí mi v 6:50 zavolala mamka a tak jsem vlak stihla. Ve škole to bylo celkem v poho až na francouzštinu, protože jsme psali test a já se bojím, že jsem ho úplně zkonila. Po škole jsme mámou byli nakupovat v nákupním centru na Anděli. Konečně jsem si po dlouhé době koupila kozačky, které by mi měla proplatit babička. Dále jsem si ještě koupila jeden pěkný barevný náramek a barevný svetřík. Když jsme čekaly na vlak měly jsme asi půl hodiny času a tak jsme se ještě stavily v Pompu a koupila jsem si tisícidílkové puzzle se Simpsonovi. Tak se mějte, já se ještě musím učit angličtinu. Zatím pa Vaše Angeee :-)

1. kolo SONS

8. ledna 2012 v 19:39 | Angeee |  Blog

Tak je tu 1. kolo SONS, jsou sice přihlášeni jen tři, ale to nevidí. Tak a teď sem přidám pár informací a pravidel o soutěži:
1. Hodnotit budu já
2. Vyhraje ten, kdo bude mít ke konci soutěži nejvíce bodů
3. Přihlásit se můžete i v průběhu soutěže.
4. Na poslání budete mít asi týden a posílejte na e-mail: mipik0@seznam.cz

Přihlášeni:

Zadání: Vyfotit siminku na křesle v obývacím pokoji.
Popis siminky: Mladá dospělá, hnědé vlasy a musí být oblečená v kalhotech a tričku.
Vzor:
No, takhle nějak by to mělo vypadat, ale samozřejmě originalita se cení.
Posílejte mi siminky na e-mail: mipik0@seznam.cz nejpozději do 16.1.2012.

Přihláška do SONS

6. ledna 2012 v 17:31 | Angeee |  Blog

SONS, tedy Soutěž o nejhezčího simíka/siminku. Takže v téhle soutěži nepůjde ani tak o to jestli je simík/siminka krásný/á, protože každý má na to jiný názor, ale spíš o originalitu a nápaditost. Takže pokud se chcete přihlásit a vyhrát nějaké zajímavé ceny stačí kydž vyplníte tohle do komentářů:

1. Přezívka
2. Blog
3. Jaké máš sims? (2 nebo 3)

Info o soutěžích na tomto blogu

5. ledna 2012 v 21:27 | Angeee |  Blog

Hlasovali jste v anketách jakou soutěž tu chcete. Děkuji, že vás hlasovalo tolik :).
Takže na prvním místě byla VGS se 13 hlasy, takže se na tomto blogu jistě v blízké době dočkáte.
Na druhém místě byla s 9 hlasy SONB, ale ta je skoro na každém blogu, proto prozatím nebude.
Jako třetí byla SONS pro kterou hlasovalo pět lidí a nejpravděpodobněji se tu objeví nejdříve. Proč, když nebyla první? No, za prvé pro ni nehlasovalo moc lidí, takže si myslím, že soutěž bude rychlá a krátká. Za druhé se mi prostě chce udělat :).
No a pokud jde o SONC, dala jsem ji do ankety jen aby bylo vic odpovědí a moc se mi dělat nechce, ale možná se zde taky objeví :).