Škola černé magie

5. února 2012 v 18:46 | Angeee |  Recenze

Obsah: Dvanáctiletý David Eliot, sedmý syn sedmého syna, je problémový žák a s rodiči příliš nevychází. Když ho vyhodí ze školy, dostane poslední šanci - záhadnou školu Groosham Grange na jinak pustém ostrůvku u pobřeží.
David se skamarádí s Jill a Jeffreym a všichni tři záhy zjistí, že je na škole něco divného. A také jejich spolužáci jsou zvláštní... David však přes počáteční šok zjistí, že to s ním profesorský sbor myslí dobře a chce jen probudit jeho dřímající schopnosti. A tak se nakonec rozhodne ve škole i s kamarády zůstat.
David a Jill jsou v Groosham Grange spokojení a úspěšní, jenže se objeví nový student Vincent a začne Davida zastiňovat. Jejich rivalita vyvrcholí na sportovních hrách, kdy David získá podvodem vítězství. Davidův náskok v bodovací soutěži o nejlepšího žáka se ale začne sérií záhadných nepříjemností ztrácet, až ho nakonec Vincent přestihne a získá trofej - Prokletý grál. Brzy se ukáže, že všechno je jinak, grál má moc školu zničit a o osudu Groosham Grange má rozhodnout právě David...

Můj názor: Tuhle knížku jsem četla dneska. Hrozně jsem se do ní začetla strávila nad ní asi tři hodiny. Zezačátku mě moc nebavila, ale ta druhá část mě vážně zaujala :-).

Hodnocení:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stay-strong stay-strong | E-mail | Web | 5. února 2012 v 18:51 | Reagovat

Layout ti moc ráda udělám. :) Jen mi dej čas do konce příštího týdne. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama