Březen 2012

Zase se vám musím omluvit

22. března 2012 v 21:11 | Angeee |  Deníček

No, žádný příhodnější nadpis článku mě nenapadá... :( Prostě nemám poslední dobu čas a upřímně ani náladu psát na blog. Dokonce jsem se musela odhlásit z fotografické soutěže na blogu: shes-diary.blog.cz, což je mi fakt líto, ale nestíhala bych to. Musím se učit, uklízet a když mám volno snažím se co nejvíce chodit ven a užívat si, když je tak krásně. No, takže tad yasi nebudu moc často, ale blog určitě rušit nebudu. No, tak snad sem postupně zase začnu psát, ale radši vám nic neslibuji. Tak zatím ahoj, snad brzy Angeee :-)

Vtipy o policistech

6. března 2012 v 20:38 | Angeee |  Zábava

Jelikož se mi nic moc neche psát rozhodla jsem se, že sem přidám pár vtipů. sice nejsou tak vtipné, ale snad se vám budou líbit :-).

Přijde policista do prodejny s obuví a chce si koupit boty. Prodavačka se ho ptá: "A jaké máte číslo." "158", odpoví policajt."

Jede řidič nočním městem a najednou ho zastaví policajti. A ten jeden chce všechny doklady. Řidič mu je podá, policajt si je prohlédne a ptá se: "Vaše jméno?" Řidič se nakloní z okýnka a povídá: "A ten co umí čís u vás už nedělá?"

Leží policajt na louce, kouká na měsíc a říká: "Sakra, to je dálka, to je dálka!" Přijde k němu kolega a ptá se ho proč naříká. Policajt mu odpoví: "Vidíš tu dálku?" "No jo, vidím, a co má jako bejt?" "No náčelník mě poslal na měsíc na školení!"

Jdou takhle dva policajti v noci po ulici a najdou mrtvolu. "Hele, tady je mrtvola, to bude průšvih, co s ní?" "Máš pravdu. Spoustu vyšetřování, papírování, svědkové, protokoly... Víš co, odneseme jí o ulici dál, to už není náš revír!" Tak se rozhodli a učinili. K tomuto místu se asi po pěti minutách blíží jiní dva poldové. Kouknou na mrtvolu a jeden z nich úlekem vykřikne: "Hrome, on se vrátil!"

Přijde paní k automatu na kávu. Před ní stojí policista. Vhodí pět korun, vypadne kelímek, on ho vypije, vhodí dalších pět korun a zase vypije. Když už pije jedenáctý kelímek, žena se ho rozhořčeně ptá: "Prosím, mohl byste mě pustit?!?" Policista odpoví: "Ste se zbláznila, teď když vyhrávám!!!"

Potkají se po letech dva kamarádi a povídají si o svých rodinách: "A co dělá tvoje žena?" "Je policistkou." "Neblázni, ty sis vzal policistku?" "A co jsem měl dělat, když mi 7x do týdne dávala pokutu za nějaký dopravní přestupek!"

Zase nepíši :(

6. března 2012 v 20:27 | Angeee |  Deníček

No, tak s čím začít... Zase jsem poměrně dlouho nepsala na blog. NO, nějak to vůbec nezvládám. Pořád slibuji (především Abby - její blog) že něco napíši, ale buď nemám čas náladu nebo nevím o čem psát. NO, ale budu se snažit a snad i brzy napíšu 6. (nejspíž předposlední) část povídky ,,Děsivý srub". Takže nevím jak často budu psát, protože se musím učit a taky jsem mamce slíbila, že jí budu víc pomáhat, jako ukízet umývat nádobí apod. Ale určetě tenhle blog rušit nebudu jen asi nebudu aktivní každý den tak zatím pa.
Vaše Angeee :)