Srpen 2012

Kvíz o mně

2. srpna 2012 v 22:34 | Angeee |  Blog

Inspirovala jsem se od mé kamarádky a rozhodla se taky napsat takový menší kvíz, ve kterém můžete vyhrát diplom a avatary :). Stačí, když budete mít 3 správné odpovědi.

1.) Jakou mám barvu vlasů?
a) blonďatou
b) zrzavou
c) hnědou

2.) Jaké je moje oblíbené číslo?
a) 7
b) 13
c) 8 596 456

3.) Na jaký hudební nástroj hraju?
a) klavír
b) kytaru
c) flétnu

4.) Mám sourozence?
a) Ano, jednoho.
b) Ne.
c) Ano, dva.

5.) Jaký z těchto pití mám nejradši?
a) vodu
b) kolu
c) jablečný džus

Nová povídka - zatím bez názvu

1. srpna 2012 v 10:48 | Angeee |  Povídky

No, já vím, že tu mám dvě rozepsané povídky, ale rozhodla jsem se napsat další a taky na pokračování :).

Byl teplý letní večer a Julie byla na cestě domů z parku, kde měla sraz se svým kamarádem. Byla tma, ale cesta byla osvícená . Julie šla rychlým krokem a pomalu se přibližovala k domovu. Když v tom zaslechla divné zvuky v nedalekém křoví. Prudce se otočila a snažila se zjistit, co to bylo. Dále se už nic neozývalo a tak šla dál. Ale přesto se jí zdálo, že ji někdo sleduje. Ulevilo se jí, když v dálce spatřila jejich menší cihlový domek. Stále se k němu přibližovala a už přemýšlela, co udělá jako první až přijde domů. Omluví se mamce, že jde podě? Udělá si večeři? Když jí tak hrozně kručí v břiše nebo rovnou zaleze do postele? Byla unavená a tak hrozně se těšila domů.

Vím tahle část byla hrozně krátká a upřímně i divná, ale v dalším dílu snad pochopíte.

Užíváte si prázdniny?

1. srpna 2012 v 10:33 | Angeee |  Píšu

Polovina prázdnin už je za námi a většina z nás, studentů, už má skvělé zážitky za sebou a plnou hlavu krásných vzpomínek. Ale přesto máme ještě spoustu času do začátku dalšího školního roku.
Já osobně jsem toho za měsíc červenec moc nestihla, byla u tety na chatě, s kámoškou jsme jely na kolech a to je v podstatě všechno. Většinou jsem se dost nudila, takže doufám, že tenhle měsíc bude lepší.
V neděli odjíždím na chatu k příbuzným a tam bude moje šestiletá sestřenice, která mluví jenom anglicky a tak doufám, že si procvičím angličtinu a jí naučím pár slovíček česky. Takže to by mohlo být super! :)

A co jak si užíváte prázdniny vy? Máte ještě nějaké plány?